Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ARLANGA pvc"
More about company »

BUHALTERIS (- Ė )

Gargždai - UAB "ARLANGA pvc"

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir kontrolė;
  • Atsargų apskaita ir kontrolė;
  • Kitų užduočių, susijusių su įmonės buhalterine apskaita, vykdymas;

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis buhalterinis ar ekonominis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų buhalterio darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą bei mokesčius, išmanymas;
  • Puikūs analitiniai įgūdžiai;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas, darbštumas, sąžiningumas;

Privalumai:
  • Darbo patirtis su Finvalda buhalterine programa;
  • Reiklumas savo darbo kokybei;

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti patikimoje ir augančioje bendrovėje;
  • Galimybes įgyvendinti profesinius siekius;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės;
  • Visas socialines garantijas;
  • Įdomų, atsakingą darbą vienoje didžiausių Lietuvos langų gamintojų įmonių.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB “ARLANGA pvc” - Aštuoniolika metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti plastikinių ir aliumininių langų gamybos bendrovė. Įmonė savo gaminius realizuoja Lietuvoje bei eksportuoja.
Informacija apie UAB "ARLANGA pvc"
967 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Algimantas Intas