Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Camira Fabrics“

Buhalteris (-ė)

1300-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Camira Fabrics“

Darbo pobūdis

  • Su sandėliu susijusių pirkimo sąskaitų apskaita;
  • Pardavimų apskaita;
  • PVM apskaita;
  • Su muitinės leidimu laikinai įvežti žaliavas perdirbimui susijusių sąskaitų išrašymas;
  • Importo/eksporto deklaracijų apskaita;
  • Kiti vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, apskaitos srityje;
  • Buhalterio darbo patirtis (2 ir daugiau metų);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Geri darbo MS Office programomis įgūdžiai (ypatingai- Excel);
  • Darbo su apskaitos ar sandėlio valdymo programomis patirtis;
  • Loginis mąstymas, „geri santykiai“ su skaičiais;
  • Gebėjimas ir noras kruopščiai ir atsakingai atlikti gautas užduotis.

Įmonė siūlo

  • Neterminuotą darbo sutartį su visomis garantijomis;
  • Kuro išlaidų kompensavimą kelionei iš/į darbą;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir pakeliui iš/į darbą;
  • Lanksčias darbo sąlygas (apsimokius ir susiderinus tikslus - galimybę dalį laiko dirbti iš namų);
  • Darbui aktualius profesinius mokymus;
  • Kasmet peržiūrimą darbo užmokestį;
  • Nemokamus vaisius, kavą bei įvairias kitas tradicijas įmonės viduje;
  • Palaikantį ir ugdantį tiesioginį vadovą.

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo turimos kompetencijos.

UAB „Camira Fabrics“ - anglų kapitalo tekstilės įmonė, Lietuvoje (Ariogaloje, Žemaičių g. 47) įsikūrusi 2006 m. ir sėkmingai dirbanti audimo, verpalų gamybos, sukirpimo, siuvimo, baldų apmušimo bei pavyzdėlių gamybos srityse. Motininė įmonė Camira Fabrics Ltd - viena iš pasaulinės rinkos lyderių, parduodanti biuro baldams bei transportui savo gaminamus audinius tokiems klientams kaip Londono metro, Microsoft ar Google. Įmonėje Ariogaloje dirba apie 170 darbuotojų, o šiuo metu prie Finansų komandos kviečiame prisijungti dar vieną narį darbui su pirkimo/pardavimo apskaitos duomenimis.
informacija apie UAB „Camira Fabrics“
1640 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
176
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1244 €
25% uždirba 1244-1350 €
25% uždirba 1350-1705 €
25% uždirba nuo 1705 €