UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Buhalteris (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Darbo pobūdis:

  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas, tvarkymas ir kontrolė;
  • Skolų likučių derinimas su pirkėjais ir tiekėjais;
  • Banko operacijų apskaitos tvarkymas;
  • Kiti su buhalterine apskaita susiję einamieji darbai.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Panaši darbo patirtis buhalterijos srityje;
  • Darbo su apskaitos programomis patirtis (privalumas Rivilė);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas ir pareigingumas.

Jums siūlome:

  • Darbą stabilioje augančioje įmonių grupėje;
  • Karjeros galimybes bei aplinką skatinančią tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Sparčiai auganti įmonių grupė, valdanti veterinarijos didmeninės prekybos ir paslaugų, maisto produktų gamybos ir prekybos, nekilnojamo turto valdymo bei apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones Lietuvoje, o taip pat Latvijoje, Estijoje.