Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kormotech“

Buhalteris (-ė)

Nuo 1230 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kėdainiai - UAB „Kormotech“

Darbo pobūdis

Sandėlio- gamybos apskaita, inventorizacijų apskaita, dalyvavimas inventorizacijose;
Pirminės apskaitos operacijos: banko, kuro sąnaudų, draudimo, avansinių apyskaitų, ilgalaikio turto apskaita;
Paskolų apskaita, palūkanų skaičiavimai, skolų derinimas, kontrolė;
Darbo užmokesčio apskaita (sutartinio DU, priedų, atostoginių skaičiavimas ir išmokėjimas);
Su darbo užmokesčiu, įdarbinimu ir atleidimu susijusių pažymų, deklaracijų ir ataskaitų rengimas:
VMI, Sodrai, LR Statistikos departamentui;
Kiti vyr. buhalterio deleguojami darbai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje;
Ne mažiau kaip 2 metai panašaus darbo patirtis;
Anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu), rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, būtina Excel);
Darbo patirtis buhalterine apskaitos programa;
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius bei įmonės veiklą, išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
Atsakingumas, kruopštumas, analitiniai gebėjimai;
Panašaus darbo patirtis;
Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą;
Tobulėjimo, profesinio augimo ir saviraiškos galimybes;
Geras darbo sąlygas profesionaliame kolektyve;
Socialines garantijas;

Atlyginimas

Nuo 1230 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Kormotech
informacija apie UAB „Kormotech“
1541 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
67
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1266 €
25% uždirba 1266-1523 €
25% uždirba 1523-1666 €
25% uždirba nuo 1666 €