Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

BUHALTERIS (-Ė) (KINO INDUSTRIJA)

Vilnius - UAB "Simplika"

Darbo pobūdis

Kino gamybos buhalteris bus atsakingas už pagalbą finansų kontrolieriui. Jūsų darbas apims gaunamų ir apmokamų sąskaitų apdorojimą bei koordinavimą, išlaidų stebėjimą, sąskaitų faktūrų ir apmokėjimų apdorojimą bei kodavimą, grynųjų pinigų operacijas, pinigų srautų ataskaitų rengimą, kitas finansų kontrolieriaus pavestas užduotis.

Reikalavimai

Turi ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtį buhalterinės apskaitos srityje;
Turi apskaitos arba finansų valdymo bakalauro laipsnį;
Gali laisvai bendrauti anglų kalba;
Esi atidus detalėms, bei turi stiprius organizacinius įgūdžius;
Puikiai išmanai Microsoft Excel;
Nori ir gali dirbti esant greitam darbo tempui, įtampai, o kartais netgi chaotiškoje aplinkoje.

Papildomi reikalavimai:

Iniciatyvumas, sumanumas ir gebėjimą prisitaikyti;
Sugebėjimas vienu metu atlikti kelias užduotis, laikantis griežtai nustatytų terminų;
Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją bei stiprūs analitiniai įgūdžiai;
Puikūs bendravimo bei darbo komandoje įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo puikią galimybę įgyti daugiau patiries, darbą, kupiną iššūkių bei kūrybingą aplinką.

Svajoji dirbti kino industrijoje? Esi organizuotas? Esi atidus detalėms, o skaičiai tavęs negąsdina? Turi patirties apskaitos srityje bei gebi bendrauti anglų kalba? Jei į nurodytus klausimus atsakei "TAIP!"- tu esi tas, kurio mes ieškome!

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad atrankos nepraėjusių kandidatų CV bus įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę.

Simplika – tarptautinė personalo atrankos ir darbo nuomos įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 2006 metų ir šiuo metu sėkmingai atstovaujama Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - įmonė, teikianti profesionalias paslaugas kino, televizijos ir komercijos pramonei, ieško naujo komandos nario prisijungti prie savo komandos terminuotam darbui, ne trumpiau nei vieneriems metams(pradedant kaip galima skubiau).