Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Europex"
More about company »

Buhalteris (-ė)

Nuo 900 Eur
Klaipėda - UAB "Europex"

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - Norvegijos įmonė, darbui Klaipėdoje, ieško naujo komandos nario (-ės):
  • Norvegijos darbo užmokesčio apskaita Huldt programa;
  • Su darbo užmokesčiu susijusių ataskaitų teikimas Norvegijos institucijoms;
  • Biudžetavimas ir kontrolė;
  • Įvairių ataskaitų teikimas vadovybei per TOC rodiklius
  • Bankinės operacijos;
  • Perspektyvoje savarankiškas norvegiškos įmonės
buhalterijos tvarkymas;
  • Kitos, su buhalterine apskaita ir įmonės finansais
susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (finansinis; ekonominis; buhalterinė apskaita);
  • Noras ir motyvacija nuolat mokytis ir tobulėti;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Atidumas, kruopštumas, reiklumas sau ir kitiems;
  • Orientacija į tikslą.

Privalumai
  • Turite Norvegiškos apskaitos vedimo patirties;
  • Esate dirbęs(-usi) su DB Apskaita ar Huldt programa;
  • Turite patirties su duomenų analizės įrankiu QlikView;
  • Norvegų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje;
  • Įdomų ir atsakingą darbą, galimybę realizuoti ir įgyvendinti
savo idėjas;
  • Norvegišką apskaitos vedimo patirtį;
  • Tobulėjimo ir profesinio augimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

We are a personnel recruitment agency, that employs professional workers from across Europe to Norway.
92% of our selected workers are successful at first try.

For our CLIENTS - we find the most suitable workers to fulfill the needs of their company.

For our WORKERS - we believe that everyone can work doing what they like to do. We take care of registration to Norwegian institutions, provide insurance, salary paid on time, accommodation, cover traveling costs, and everything else that is related to your comfortable and safe life so you could be 100% concentrated to your favorite job.

Our auto mechanics in their workplace