Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Global Europex Corporation LLP
More about company »

Buhalteris (-ė)

Klaipėda - Global Europex Corporation LLP

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - Norvegijos įmonė, darbui Klaipėdoje, ieško naujo komandos nario (-ės):
  • Norvegijos darbo užmokesčio apskaita Huldt programa;
  • Su darbo užmokesčiu susijusių ataskaitų teikimas Norvegijos institucijoms;
  • Biudžetavimas ir kontrolė;
  • Įvairių ataskaitų teikimas vadovybei per TOC rodiklius
  • Bankinės operacijos;
  • Perspektyvoje savarankiškas norvegiškos įmonės
buhalterijos tvarkymas;
  • Kitos, su buhalterine apskaita ir įmonės finansais
susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (finansinis; ekonominis; buhalterinė apskaita);
  • Noras ir motyvacija nuolat mokytis ir tobulėti;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Atidumas, kruopštumas, reiklumas sau ir kitiems;
  • Orientacija į tikslą.

Privalumai
  • Turite Norvegiškos apskaitos vedimo patirties;
  • Esate dirbęs(-usi) su DB Apskaita ar Huldt programa;
  • Turite patirties su duomenų analizės įrankiu QlikView;
  • Norvegų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje;
  • Įdomų ir atsakingą darbą, galimybę realizuoti ir įgyvendinti
savo idėjas;
  • Norvegišką apskaitos vedimo patirtį;
  • Tobulėjimo ir profesinio augimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Europex (Global Europex Corporation LLP) is an effective staffing company, specializing in foreign recruitment. We use our skills and resources to help specialists find work in Norway.

For our Clients, we find the most suitable workers to fulfill the needs of their company.

A solid understanding of our business, contstant improvement, and teamwork have enabled us to deliver staffing solutions for our customers.