Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AUTOVESTA“

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AUTOVESTA“

Darbo pobūdis

 Pirminių dokumentų tikrinimas ir suvedimas į buhalterinę programą;
 Mokesčių apskaita, ataskaitų sudarymas ir pateikimas valstybinėms institucijoms;
 Konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais, ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos
teisėtumo užtikrinimas;
 Bankinių pavedimų kontrolė, finansinių srautų sekimas;
 Darbo užmokesčio, komandiruočių išlaidų apskaita;
 Avansinių apyskaitų vedimas;
 Apyvartų ir skolų likučių suderinimas;
 Konsultavimas dėl vidinių procesų supaprastinimo, kad Jūsų ir kolegų darbas būtų sklandesnis ir
paprastesnis

Reikalavimai darbuotojui

 Aukštasis išsilavinimas (buhalterijos, finansų ar ekonomikos srityje);
 Ne trumpesnė, nei 3 metų buhalterio darbo patirtis, pageidautina – transporto, logistikos įmonėje;
 LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas;
 Verslo apskaitos standartų išmanymas;
 Rusų kalbos mokėjimas;
 Noras tobulinti savo žinias ir įgūdžius;
 Privalumas – darbo patirtis su programa „Rivile“ bei darbo užmokesčio skaičiavimo išmanymas;
 Organizuotumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti
atsakomybę.

 Darbą sėkmingoje, perspektyvioje organizacijoje, savo srities profesionalų komandoje;
 Profesinio tobulėjimo galimybes;
 Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
 Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu kuris yra siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

AUTOVESTA - tai jauna ir dinamiškai besiplečianti transporto paslaugų kompanija, teikianti tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos paslaugas.
Savo veiklą pradėjusi 2006 m. įmonė per veiklos laikotarpį sėkmingai dirbo Baltijos šalių regione, bei vykdė plėtros planus. Per keletą stabilios ir nuoseklios veiklos metų įmonė pasiekė tarptautinį partnerių pripažinimą Europoje bei tapo patikimu partneriu transporto paslaugų rinkoje
informacija apie UAB „AUTOVESTA“
2196 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
176
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1732 €
25% uždirba 1732-2020 €
25% uždirba 2020-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €