Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Buhalteris (-ė)

500-700 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Mažų įmonių (dvi įmonės iki 20 darbuotojų) finansinės, mokesčių apskaitos organizavimas ir vedimas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės (mokestinės) atskaitomybės;
Ataskaitų teikimas SoDrai, VMI ir kitoms kontroliuojančioms institucijoms.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas (apskaita, finansai);
Aukštas kompiuterinio raštingumo lygis;
Buhalterinę ir mokestinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų ir Verslo apskaitos standartų žinojimas bei jų taikymo patirtis;
Verslo procesų, verslo informacinių poreikių supratimas, gebėjimas analizuoti ir teikti išvadas bei pasiūlymus.

Patirtis nebūtina, apmokysime.

Mes jums siūlome

Gerąją praktiką atitinkantį darbų perdavimą, įskaitant tvarkingai paruoštas buhalterines ataskaitas darbų perdavimo dienai;
Darbo užmokestį, atitinkantį kompetenciją, ir socialines garantijas;
Profesionalius kolegas.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas
CVB client