Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltijos transporto sistemos“

Buhalteris (-ė)

1760 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Baltijos transporto sistemos“

Darbo pobūdis

Pardavimo dokumentų apskaita (suformavimas ir suvedimas į buhalterinės apskaitos
programą) ;
Ataskaitų parengimas, susijęs su pardavimų apskaita;
Darbo užmokesčio apskaita ir ataskaitų formavimas ;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (apskaitos srityje ) ;
Ne mažesnė kaip 5 metų darbo patirtis (apskaitos srityje ir darbo užmokesčio skaičiavime);
Mokesčių bazės pagrindai;
Darbo patirtis su Rivilės apskaitos programa būtų privalumas;
Kompiuterinis raštingumas;
Kruopštumas, atsakingumas, greita orientacija;

Puikios darbo sąlygos ir draugiškas profesionalių kolegų kolektyvas;
Realias galimybes augti ir tobulėti kartu su įmone

Atlyginimas

1760 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu

UAB Baltijos Transporto Sistemos siūlo tarptautinių, pilnų ir dalinių, bei pavojingų krovinių pervežimą į daugelį Europos šalių. Mūsų teikiamos paslaugos – tai išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir operatyvus bei atsakingas kiekvieno krovinio gabenimas.
informacija apie UAB „Baltijos transporto sistemos“
2126 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
395
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1789 €
25% uždirba 1789-1927 €
25% uždirba 1927-2108 €
25% uždirba nuo 2108 €