Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SI Contracting“

Buhalteris (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „SI Contracting“

Darbo pobūdis

Darbo užmokesčio apskaita ir kitų susijusių išmokų skaičiavimas (dienpinigiai, atlyginimai, atostoginiai, atleidimai, nedarbingumai);
Statistinių ataskaitų rengimas ir teikimas atitinkamoms institucijoms ir įstaigos vadovams;
Pažymų, susijusių su darbuotojų darbo užmokesčiu ruošimas;
Pardavimo sąskaitų pirkėjams/klientams išrašymas;
Avansinių pirkimo sąskaitų suvedimas į programą;
Darbuotojų konsultavimas darbo užmokesčio apskaitos klausimais;
Kitų vyr. buhalterės pavestų funkcijų ir užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų/apskaitos/buhalterijos srityse;
Ne mažesnė kaip 2 metų patirtis darbo užmokesčio apskaitos srityje;
Patirtis dirbant su darbo užmokesčio skaičiavimo programomis „Alga2000“ ir/ar Navision – privalumas;
Geros anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programos);
Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, mokesčių apskaičiavimą ir mokėjimą išmanymas;
Analitinis mąstymas, atsakingumas, greita orientacija, organizuotumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
Visas efektyviam darbui reikalingas priemones;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
Terminuotą sutartį su galimybe pratęsti.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis aptariamas su kandidatu darbo pokalbio metu, atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją.

UAB SI Contracting, priklausanti Si-Europe įmonių grupei, užsiima pastolių montuotojų ir izoliuotojų paieška ir įdarbinimu įvairiuose projektuose Nyderlanduose ir Belgijoje.