Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

BUHALTERIS (-Ė)

Marijampolė, Kalvarija - UAB „Sūduvos statyba“

Darbo pobūdis

  • įmonių grupės finansinių dokumentų tvarkymas, sisteminimas ir priežiūra ;
  • pirkimų, pardavimų analizės pateikimas;
  • kuro apskaita ir kontrolė;
  • atskirų objektų išlaidų analizė ir stebėjimas;
  • kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita, vykdymas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų, ekonomikos srityje;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • aukštas motyvacijos lygis;
  • kruopštumas, atidumas detalėms, stiprus atsakomybės jausmas.

Mes jums siūlome

atsakingą, nuolatinį darbą ir tobulėjimo galimybes; parkavimo vietą automobiliui.
CVB client

UAB „Sūduvos statyba“

UAB "Sūduvos statyba" šiuo metu planuoja plėtrą, ir ieško stiprių, turinčių motyvaciją komandos narių, kurie ne tik gebėtų padaryti užduotis, bet taip pat norėtų plėsti įmonės veiklą.