Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Armando grupė“

Buhalteris (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Armando grupė“

Darbo pobūdis

Buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų suvedimo iki finansinės atskaitomybės ataskaitų sudarymo;
Darbo užmokesčio apskaita;
Ataskaitų, formų ir deklaracijų teikimas mokesčių administratoriui, sodrai ir statistikai;
Įmonės buhalterinės apskaitos įgyvendinimas bei kontrolė;
Atsiskaitymų planavimas, vykdymas ir kontrolė;
Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų, buhalterinės apskaitos ar ekonomikos srityje;
Panašaus darbo patirtis;
Darbas su DEBETO programa;
Anglų kalba;
Kompiuterinis raštingumas (MS Office / Debetas);
LR teisės aktų, reglamentuojančių darbo užmokesčio apskaitą, išmanymas.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

ARMANDO GRUPĖS specializacija – statybų sektoriaus darbuotojų nuoma. Įmonė turi ilgalaikę bendradarbiavimo patirtį su Švedijos įmonėmis. Įmonės tikslas – pasiūlyti profesionalius darbuotojus: plataus profilio statybininkus, suvirintojus, betonuotojus-armatūros rišėjus, pagalbinius darbuotojus, taip pat surasti darbuotojus pagal individualius kriterijus arba reikalavimus.