Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IMG LITHUANIA“
More about company »

Buhalteris (-ė)

Panevėžys - UAB „IMG LITHUANIA“

Darbo pobūdis

Įmonė IMG Lithuania, UAB plečia savo komandą ir kviečia prisijungti buhalterį (-ę) - apskaitininką (ę). Prisijungus prie mūsų komandos Tavo atsakomybės būtų:
  • pirminės apskaitos tvarkymas (sąskaitų išrašymas, pajamavimas);
  • atsargų apskaita;
  • mėnesinių ataskaitų teikimas;
  • sklandaus biuro darbo užtikrinimas, kitos administracinės ir organizacinės užduotys;
  • kitos tiesioginio vadovo užduotys.

Reikalavimai

  • išsilavinimas finansų/ekonomikos/buhalterijos srityje;
  • patirtis apskaitininko / buhalterio pozicijoje;
  • tikslumas ir dėmesys detalėms;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (labai geri darbo su MS Excel įgūdžiai, patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos programa Rivilė būtų didelis privalumas);
  • geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • gebėjimas visada naudotis taktika ir diplomatija;
  • darbo etikos ir organizaciniai įgūdžiai;
  • noras tobulėti ir augti kartu su įmone

Mes jums siūlome

  • profesinį ir asmenį augimą dinamiškai veikiančioje tarptautinėje įmonėje;
  • tobulėjimą sprendžiant apskaitos užduotis;
  • betarpišką tiesioginio vadovo ir patyrusių kolegų pagalbą;
  • draugišką kolektyvą;
  • geras darbo sąlygas bei konkurencingą darbo užmokestį.

IMG Lithuania, UAB yra baldų pramonės "IMG GROUP" Lietuvoje dalis. "IMG" veikla – baldų, kurie užtikrina komfortą ir ergonomišką palaikymą, dizainas, inžinierija ir gamyba. Mūsų vizija - sukurti išskirtinius dizainus, kurie suteikia išskirtinį komfortą, kokybę ir neprilygstamą vertę.
Informacija apie UAB „IMG LITHUANIA“
1065 €
Vid. atlyginimas bruto
76
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 839 €
25% uždirba 839-992 €
25% uždirba 992-1049 €
25% uždirba nuo 1049 €
Vadovas: Lars Inge Solnordal Jakobsen