Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HR solutions
More about company »

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - HR solutions

Darbo pobūdis

  • Įmonė buhalterinės apskaitos vedimas;
  • Mokesčių apskaičiavimas, statistikos ataskaitų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms;
  • Deklaracijų rengimas ir pateikimas;
  • Konsultacijos įvairiais buhalterinės apskaitos klausimais;
  • Kitų pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas buhalterinės apskaitos/finansų srityse;
  • Ne mažesnė nei 1 metai analogiškos darbo patirties;
  • Darbo patirtis su Rivilė apskaitos programa, puikios programos naudojimosi žinios;

Mes siūlome:

  • Organizacijos kultūrą, kurioje daug dėmesio skiriama žmogui: jo augimui, savijautai.
  • Mokymus ir visą reikalingą pagalbą perprantant darbo subtilybes;
  • Įmonės renginius ir biuro naudas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Specialistų ir vadovų atrankos, Headhunting‘as, konsultacijos karjeros planavimo klausimais.

Mūsų klientas- inovatyvių technologijų įmonė, kurianti bei gaminanti pagal pažangiausias mokslo ir gamybos technologijas biologinius preparatus, skirtus augalų mitybos optimizavimui bei natūralaus dirvožemio derlingumo atstatymui. Įmonė įsikūrusi Panevežyje ir Vilniuje.