Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Valientė“

Buhalteris (-ė) (pirkimų apskaita)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Valientė“

Darbo pobūdis

  • Prekybos centrų prekių pirkimo dokumentų apdorojimas buhalterinėje programoje;
  • Intrastato ataskaita - duomenų surinkimas, pildymas, formavimas, pridavimas;
  • Importo deklaracijų apdorojimas, priežiūra ir sisteminimas;
  • Pakuotės duomenų surinkimas iš prekybos taškų ir perdavimas atsakingam asmeniui;
  • Prekių pirkimo kontrolės vykdymas (buhalterinės programos Agnum ir prekybinė C1);
  • Kiti vadovų pavesti darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis ne mažesnė nei 2 metai;
  • Buhalterinės programos žinios Agnum, C1 (privalumas);
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Geri įgūdžiai dirbant su MS Office pagrindinėmis programomis;
  • Savarankiškumas, sąžiningumas, atsakingas požiūris į savo darbą, pozityvumas.

Mes jums siūlome

  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
  • Profesinių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • Dinamiškas užduotis, galimybę prisidėti prie pokyčių ir bendrovės veiklos gerinimo.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis: nuo 800 €/mėn., į rankas (derybų klausimas).

Jauna, besivystanti įmonė „MERE“, turinti mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą, ieško naujų komandos narių norinčių pagerinti savo profesinius įgūdžius ir augti kartu su mumis. Esame stabili ir patikima tarptautinio tinklo kompanija, suteikianti realias galimybes profesiniam augimui ir tobulėjimui.
informacija apie UAB „Valientė“
1451 €
Vid. atlyginimas bruto
147
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 985 €
25% uždirba 985-1129 €
25% uždirba 1129-1405 €
25% uždirba nuo 1405 €