Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IMG Numeri“
More about company »

Buhalteris (-ė)

900-1500 €/mėn. Į rankas
Utena, Anykščiai - UAB „IMG Numeri“

Darbo pobūdis

Įmonės klientų apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų.

Reikalavimai

  • Aukštasis buhalterinis/finansinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis vyr. buhalterio, vyr. buhalterio pavaduotojo pareigose būtų privalumas;
  • Geras apskaitos, mokesčių, verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • Anglų, rusų kalbų žinios raštu ir žodžiu;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai - patirtis buhalterinės apskaitos programa „Navision Financials“, DIRECTO arba „Hansa Financials“ būtų didelis privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas taip pat būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geros darbo sąlygos;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursai;
  • Karjeros perspektyvos;
  • Rinkos sąlygas atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

Užsienio kapitalo buhalterinių paslaugų ir konsultacijų įmonei UAB „IMG NUMERI“ šiuo metu darbui Utenoje reikalingas (-a):
Informacija apie UAB „IMG Numeri“
1728 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Vidmantas Liepuonius