Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ELDK"
More about company »

Buhalteris (-ė)

Vilnius - UAB "ELDK"

Darbo pobūdis

  • Pilnas buhalterinės apskaitos vykdymas nuo pirminių dokumentų paruošimo iki pilnos finansinės atskaitomybės;
  • Statistinių ataskaitų ir deklaracijų pateikimas;
  • Ilgalaikio turto pirkimo, pardavimo ir nusidėvėjimo operacijų apskaita;
  • Atsargų apskaitos procesų ir atsargų likučių bei pardavimo savikainos kontrolė;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Apskaitos procesų tobulinimas ir optimizavimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis ekonominis ar buhalterinis išsilavinimas;
  • Minimali 3 metų patirtis tvarkant pilną buhalterinę įmonės apskaitą;
  • Mokesčius ir finansinės apskaitos vykdymą bei finansinių ataskaitų rengimą reglamentuojančių teisės aktų žinios, gebėjimas jas taikyti tiesioginiame darbe;
  • Mokėjimas prisitaikyti prie darbo su skirtingomis apskaitos programomis, darbas buhalterinės apskaitos programa Finvalda privalumas;
  • Darbas medicinos/grožio srityje (privalumas);
  • Geros anglų, rusų kalbos žinios;
  • Analitinis bei greitas mąstymas ir imlumas naujai informacijai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas ir organizuotumas;
  • Darbo MS Office pagrindinėmis programomis (Word, Excel) vartotojo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Vietą stabilioje finansiškai stiprioje kompanijoje;
  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • Visus reikalingus mokymus efektyviam funkcijų atlikimui;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Pozityvų ir profesionalų kolektyvą, kuris yra mūsų sėkmės pagrindas;
UAB "ELDK"

UAB "ELDK"

Lazerinės dermatologijos klinikoje - Era Esthetic teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 7-erių metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių. 4 klinikos filialai veikia Vilniuje, Kaune ir Rygoje, kviečiame apsilankyti naujausiame – tai Estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje – Era Esthetic Avenue, M.Valančiaus g. 7, Vilniuje ant Tauro kalno.
Įmonėje vid. atlyginimas 848€
4% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)