Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Ventus-Nafta"
More about company »

BUHALTERIS (-Ė)

Vilnius - AB "Ventus-Nafta"

Darbo pobūdis

  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Pardavimo operacijų apskaita įskaitant sąskaitų išrašymą;
  • Piniginių lėšų apskaita;
  • Pirkimų apskaita;
  • Mokėtinų ir gautinų sumų derinimas (pagal priskirtus pirkėjus ir tiekėjus).

Reikalavimai

  • Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
  • Ne mažiau kaip 2 metų darbo finansinės apskaitos srityje patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Įstatymų bei kitų norminių aktų reglamentuojančių finansinę ir mokesčių apskaitą žinojimas.;
  • Atsakingumas, pareigingumas, atidumas, gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą;
  • Darbo su finansinės apskaitos programomis patirtis.

Mes jums siūlome

  • Darbą pagal neterminuotą darbo sutartį;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų, konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį ir idėjas.

„ORLEN“ degalinių tinklas priklauso Lenkijos naftos koncernui PKN ORLEN, kuris yra viena didžiausių naftos pramonės korporacijų Vidurio ir Rytų Europoje. Koncerno degalinių tinklą sudaro per 2700 degalinių Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje ir Lietuvoje.

Šiuo metu „ORLEN“ degalinių tinklas apima 25 „ORLEN“ degalines. Visą degalinių tinklą valdo akcinė bendrovė "Ventus-Nafta".
Informacija apie AB "Ventus-Nafta"
844 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
262
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Krzysztof Lagowski