Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VEDRANA“
More about company »

BUHALTERIS (-Ė)

850–1000 Eur
Vilnius - UAB „VEDRANA“

Darbo pobūdis

Įmonės buhalterinės apskaitos duomenų tvarkymas, kuro nurašymai, darbo grafikai, prekių pajamavimas, inventorizacijos, statistika, ataskaitų tiekimas vadovybei, buhalterines apskaitos vedimas, banko ir kasos vedimas, priėmimai į darbą, darbo užmokestis, suderinimo aktai, skolų kontrolė.

Reikalavimai

Buhalterės arba vyr.finansininkės darbo patirtis yra būtina
Patirtis dirbant STEKAS buhalterine sistema būtų privalumas

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą, visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

850–1000 Eur atskaičius mokesčius

UAB „Vedrana“ buvo įkurta 1993 metais. Bendrovės būstinė bei prekybos centras yra Vilniuje. Kituose Lietuvos miestuose dirbame su patikimais ir patyrusiais partneriais. „Vedrana“ specializuojasi statybinių medžiagų srityje. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – mažmeninė bei didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.
Informacija apie UAB „VEDRANA“
1041 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 822 €
25% uždirba 822-1096 €
25% uždirba 1096-1160 €
25% uždirba nuo 1160 €
Vadovas: Aleksandr Zaleščevskij