Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BALTIC MASTER"
More about company »

BUHALTERIS (-Ė)

Vilnius - UAB "BALTIC MASTER"

Darbo pobūdis

Finansinių ir mokestinių ataskaitų sudarymas;
Apskaitos procesų valdymas ir kontrolė;
Konsultavimas, atsakingo požiūrio į kokybę ugdymas ir kokybiško darbo kultūros kūrimas;
Pinigų srautų valdymas ir kontrolė;
Dalyvavimas rengiant ir diegiant pažangias buhalterinės apskaitos formas ir metodus, naudojant šiuolaikines apskaitos technikos priemones.

Reikalavimai

Darbo su apskaitos sistema įgūdžiai;
Buhalterinio darbo patirtis - ne mažiau kaip 2 metai;
Buhalterinis, finansų ar ekonomikos išsilavinimas;
Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spręsti iškilusias problemas;
Labai geras apskaitos bei mokesčių reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
Įžvalgumas, atsakingumas, kruopštumas ir atidumas detalėms;
Atsakingas ir pozityvus požiūris į darbą, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, tobulėjimo reikalaujantį darbą, draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Savarankiškumą ir iniciatyvumą skatinančią aplinką;
Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turintį ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
Informacija apie UAB "BALTIC MASTER"
1054 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 827 €
25% uždirba 827-987 €
25% uždirba 987-1220 €
25% uždirba nuo 1220 €
Vadovas: Artūras Paškauskas