Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“
More about company »

BUHALTERIS (-Ė)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

Vertės pasiūlymas Jums:

Kviečiame prisijungti prie profesionalios komandos. Užtikrinsime subalansuotą darbo krūvį, darbą su įdomiais klientais (ne daugiau nei 7-10), sąžiningą finansinį atlygį už Jūsų darbą bei motyvacines priemones. Turėsite galimybę nuolat kelti profesinę kvalifikaciją ir su laiku turėti pagalbininką- apskaitininką. Mums rūpi Jūsų lūkesčiai ir patogus darbas, todėl bendraujame neformaliai, mokame išklausyti ir pagelbėti, puoselėjame jaukias kolektyvo tradicijas.

Mielai pristatytume šio darbo privalumus. Siųskite gyvenimo aprašymą ir susitiksime pokalbiui. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys:

7-10 įmonių pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo; mokesčių apskaita, ataskaitų sudarymas ir pateikimas valstybinėms institucijoms; klientų konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais.

Tikimės, kad:

Turite sėkmingos panašaus darbo patirties (ne trumpesnės, nei 2 m.), finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities išsilavinimą; esate atsakingas, kruopštus darbuotojas, profesionaliai bendraujate. Jūsų užsienio kalbų žinias ir Finvalda programos išmanymą laikytume privalumais.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

UAB Finansų analizės ir valdymo sprendimai (FAVS) – sėkminga įmonė, jau užsitarnavusi klientų pasitikėjimą. Teikiame finansų analizės ir valdymo paslaugas, pasitelkdami modernius analizės metodus padedame verslams sumažinti kaštus ir didinti pelningumą, sutaupyti apyvartinių lėšų, suplanuoti ateities pinigų srautus, nustatyti prioritetines prekių ar klientų grupes bei apskaičiuoti investicinio projekto grąžą.
Finansų valdymas - paprastas raketų mokslas! Daugiau apie mus -
Šiuo metu ieškome naujoko šioms pareigoms:
Informacija apie UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“
1491 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Vitalij Šostak

Similar job ads: