Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“
More about company »

Buhalteris (-ė)

Nuo 1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

3 dukterinių įmonių pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas:
Pirkimo sąskaitų įvedimas/apskaita, sąnaudų pripažinimas;
Pirkimų ir pardavimų sąskaitų žurnalo tvarkymas;
Įmonės ir buhalterinės apskaitos programinės įrangos duomenų keitimosi kontrolė;
Mokėjimo failų kūrimas mokėjimams atlikti;
Dokumentų archyvavimas;
Darbo užmokesčio skaičiavimas.
Kitos buhalterio darbo funkcijos ir atsakomybės.

Reikalavimai:

Išsilavinimas buhalterijos/finansų srityje;
Ne mažiau nei 2-3 metai buhalterinio darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai („MS Office“ programos);
Mokesčių apskaitos žinios;
Geros anglų ir/arba rusų kalbos žinios;
Gebėjimas analizuoti, tikslumas, korektiškumas;
Atsparumas stresui ir greita orientacija;
Privalumas – darbo su buhalterinės apskaitos programa „Directo“ patirtis.

Mes jums siūlome:

Palaikančią bei draugišką komandą;
Patirtį bei savirealizacijos galimybes tarptautinėje ir labai sparčiai augančioje kompanijoje;
Motyvuojančią darbo aplinką.

Atlyginimas

Nuo 1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - „AS Magnum“ – daugiau nei prieš 25 metus Estijoje įsteigtas, šiuo metu Baltijos šalyse pirmaujantis didmenininės ir mažmeninės vaistų prekybos koncernas. Allium UPI, UAB yra tarptautinio koncerno Magnum narė. Daugiau kaip dešimt metų veikiančios įmonės Allium UPI asortimentą sudaro medicinos pagalbos priemonės, chirurgijos prekės, slaugos priemonės, kosmetika. Kompanijos atstovaujami produktai yra puikiai žinomi ir vertinami gydytojų, vaistininkų bei pacientų. Apotheka vaistinė UAB yra vaistinių tinklas.