UAB „LW group“

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LW group“

Darbo pobūdis

  • Pirkimo sąskaitų suvedimas į buhalterinę apskaitos programą;
  • Banko išrašų suvedimas į buhalterinę apskaitos programą;
  • Pardavimo sąskaitų išrašymas;
  • iSAF ataskaitų pateikimas VMI, kryžminių duomenų sutikrinimas;
  • Suderinimo aktų su tiekėjais/pirkėjais rengimas;
  • Kitų su buhalterine apskaita susijusių užduočių atlikimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų srityje;
  • Nemažesnė negu 2 metų buhalterio darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel);
  • Puikios rusų kalbos žinios bei anglų kalbos pagrindai;
  • Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Darbo patirtis su apskaitos programa Navision būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Profesionalią tarptautinę komandą;
  • Organizacijos kultūrą, kurioje daug dėmesio skiriama darbuotojų augimui;
  • Visą reikalingą pagalbą perprantant darbo subtilybes;
  • Įmonės renginius ir biuro naudas.

Dėkojame visiems  susidomėjusiems. Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

LW group įmonių grupei priklauso keturi logistikos sprendimų produktai: LW logistics, LW trans, LW containers ir Vagon; bei tarptautinės žaliavų prekybos įmonė FE trade.

LW group savo veiklą pradėję 2003 metais, vadovaujamės principu – lyderiais tampa ne tie, kurie daugiausiai daro, bet tie, kurie dirba kokybiškai. Šiandien esame sukūrę vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų Rytų Europoje, valdančių nuosavą vagonų bei konteinerių parką. Kasdien mūsų veikla vyksta daugiau nei 50 pasaulio šalių Vidurio Rytuose ir Azijoje. Esame globali įmonė, įkūrusi biurus Lietuvoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Kazachstane, Turkijoje, kuriuose patyrusi daugiau nei 70 logistikos paslaugų profesionalų komanda nuolat ieško pačių geriausių logistinių sprendimų.

Mes nuolatos augame ir kviečiame motyvuotus bei ambicingus specialistus prisijungti prie mūsų. Jei ieškai lanksčios ir dinamiškos organizacijos, kuri gali suteikti tobulėjimui palankią darbo aplinką ir galimybę pasiekti pasaulinę logistiką - prisijunkite ir aukite su mumis.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „LW group“
3040 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.