Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Voitura“
More about company »

Buhalteris (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Voitura“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos nuo pirminių dokumentų iki finansinių atskaitomybių vedimo kontrolė;
  • Mokestinių, finansinių statistinių ataskaitų bei deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms ir vadovybei;
  • Buhalterinių operacijų vykdymas ir jų atitikimo įstatymų nustatytiems reikalavimams užtikrinimas;
  • Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
  • Pinigų srautų valdymas;
  • Vadovavimas apskaitos komandai;
  • Kitų finansų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 3 metų buhalterio / vyr. buhalterio darbo patirtis;
  • Anglų kalbų mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • Mokesčių, įstatymų ir kitų LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, darbo santykius, žinojimas, nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
  • Darbo patirtis transporto sektoriuje privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybes įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Jaunatvišką kolektyvą ir draugišką darbo aplinką;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis derinamas indvidualiai ir priklauso nuo kandidato kompetencijų ir gebėjimų.

Teikiame automobilių pervežimo paslaugas ir kitus logistikos sprendimus visoje Europoje.
informacija apie UAB „Voitura“
1825 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 944 €
25% uždirba 944-1297 €
25% uždirba 1297-2562 €
25% uždirba nuo 2562 €