Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TMD apskaita“

BUHALTERIS (-Ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TMD apskaita“

Pasiūlymas Jums

Kviečiame prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo: mes niekada nesipykstam, o dirbam kaip tikra bendraminčių komanda, nuoširdžiai padėdami vienas kitam. Mes dažnai mokomės, gilinam žinias seminaruose ne tik apie buhalteriją, turime daugybę galimybių tobulinti savo įgūdžius ir save. Mūsų naudojamų apskaitos programų (B1ar Optimum arba Directo) naudojimo apmokysime ir Jus. Sumažinome techninio ir biurokratinio darbo – už mus tai daro robotai. Užtikrinsime patogias darbo sąlygas, subalansuotą darbo krūvį, sąžiningą finansinį atlygį už Jūsų darbą bei motyvacines priemones.
Pasikalbėkime - siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Vykdysite kelių nedidelių įmonių (vidutiniškai 10-12) buhalterinės apskaitos tvarkymą: pirminių dokumentų apskaita; bankinės operacijos; mėnesio ataskaitų ir deklaracijų pildymas. Konsultuosite klientus apskaitos ir mokesčių klausimais; rengsite finansines ir mokestines ataskaitas. Visada turėsite komandos pagalbą. Apskaitą tvarkome Optimum, Directo, B1 apskaitos programomis, darbo kuriomis apmokysime. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos buhalterio darbo patirties; finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities išsilavinimą; esate atsakingas, kruopštus ir profesionaliai bendraujantis žmogus, siekiantis pritaikyti savo žinias ir patirtį patikimoje įmonėje.
Jūsų patirtį programomis Optimum, Directo, B1 ir patirtį buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančioje įmonėje laikysime rimtais privalumais. Turime keletą angliškai kalbančių klientų, tad Jūsų anglų k. žinios taip pat būtų vertinamos kaip privalumas.
Nedvejokite, siųskite CV dabar – susipažinkime.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
taikome ir motyvacijos priemones
UAB „TMD apskaita“

UAB „TMD apskaita“

UAB “TMD Apskaita” - tai šiuolaikiška įmonė, jau daugiau, nei 11 metų teikianti kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas bene 100 įmonių. Klientai labiausiai mus vertina už profesionalumą, dėmesį jų poreikiams ir patikimumą, o tuomet rekomenduoja mūsų paslaugas savo klientams.
Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Siekdami aptarnauti daugiau klientų, plečiame komandą ir priimtume profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „TMD apskaita“
1164 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

You also might be interested in: