Talent Lab

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Darbo užmokesčio apskaita.
  • Mokesčių, susijusių su darbo užmokesčiu, skaičiavimas bei deklaravimas.
  • PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenų paruošimas.
  • Statistinių ataskaitų rengimas ir pateikimas.
  • Likučių derinimas su tiekėjais.
  • Kiti su buhalterija susiję einamieji darbai bei pagalba vyr. finansininkui.

Reikalavimai pozicijai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, apskaitos ar buhalterijos srityje.
  • Nuo 3 metų darbo patirtis finansų ar buhalterijos srityje.
  • Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, mokesčių apskaičiavimą ir mokėjimą išmanymas.
  • Darbo patirtis su programa Vikarina.
  • Darbo patirtis su programa Navision būtų privalumas.
  • Geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu bei raštu.
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, savarankiškumas, greita orientacija, organizuotumas ir kruopštumas.

Mūsų klientas siūlo

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą tarptautinėje aplinkoje.
  • Draugišką, paslaugią ir profesionalią komandą.
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Turėti galimybę daug ir dažnai dovanoti, nes tau priklausys bonusinė sistema perkant „Gera dovana“ produktus sau ir artimiesiems.
  • Darbo aplinką ką tik įrengtame ir moderniame biure miesto centre, Verslo Trikampyje, su terasa.
  • Atlygį atitinkantį žinias bei rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – „Gera dovana“, nuo 2007 m. lyderiauja dovanų čekių platinimo rinkoje, taip pat turi filialus Lenkijoje bei Latvijoje. Įmonės tikslas – dalintis įspūdžiais ir geromis emocijomis, tad jeigu esate tam pasiryžęs – tapkite jų komandos dalimi!