Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

Buhalteris (-ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ANCOR

Darbo pobūdis

  • Buhalterinių operacijų atlikimo įstatymų nustatytiems reikalavimams užtikrinimas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir vedimas į apskaitos sistemą;
  • Kasos ir banko operacijų vykdymas ir apskaita;
  • Skolų suderinimai;
  • Apskaitos procesų tobulinimas, ataskaitų rengimas ir pateikimas;
  • Dalyvavimas audito procese ir metinėje įmonės turto inventorizacijoje;
  • Darbuotojų konsultavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar apskaitos srityje;
  • Ne mažiau nei 2 metų sėkminga darbo patirtis finansų, buhalterinės apskaitos srityje;
  • Apskaitą ir mokesčius reglamentuojančių įstatymų išmanymas ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
  • Puikus apskaitos procesų suvokimas;
  • GPAIS reikalavimų ir inventorizacijos procesų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius ir augti tarptautinėje bendrovėje;
  • Galimybę įsigyti įmonės prekių su nuolaida;
  • Komandines išvykas.

​Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas
ANCOR

ANCOR

UAB „Ancor" – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas – prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones.