Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Conres LT“

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Conres LT“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių buhalterinių dokumentų suvedimo iki finansinės atskaitomybės ataskaitų sudarymo.
  • Darbo užmokesčio apskaita.
  • Ataskaitų, formų ir deklaracijų teikimą mokesčių administratoriui, Sodrai, statistikai.
  • Įmonės buhalterinės apskaitos įgyvendinimas bei kontrolė.
  • Atsiskaitymų planavimas, vykdymas ir kontrolė.
  • Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.
  • Darbuotojų įdarbinimo administravimas.
  • Įsakymų, raštų, sutarčių, protokolų, ataskaitų rengimas, kontrolė, apskaita.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis universitetinis išsilavinimas (apskaitos, finansų, ekonomikos srityse).
  • Patirtis buhalterio pozicijoje (didelis privalumas – patirtis nekilnojamo turto vystymo srityje).
  • Puikus apskaitos standartų bei LR teisės aktų, reglamentuojančių darbo apmokėjimą, mokesčius, išmanymas.
  • Geri planavimo, darbo organizavimo įgūdžiai.
  • Apskaitos principų išmanymas.
  • Analitinis bei loginis mąstymas.
  • Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį įdomų ir atsakingą darbą.
  • Puikias darbo sąlygas.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB „Conres LT“ – perspektyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikiniu požiūriu pasižyminti generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė. Kompanija, išsiskirianti inovatyviu statybų procesų valdymu, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti pažangias sertifikavimo sistemas bei tarptautinius statybų standartus, tokius kaip LEED, BREEAM, BIM, ISO ir kt. Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje suteikia galimybę įgyvendinti idėjas, tobulėti bei jaustis svarbiu komandos nariu.
informacija apie UAB „Conres LT“
3595 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2632 €
25% uždirba 2632-3133 €
25% uždirba 3133-4043 €
25% uždirba nuo 4043 €