Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

Buhalteris (-ė)

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - ANCOR

Darbo pobūdis:

  • Apskaitos ir finansų vedimas, mokesčių skaičiavimas bei deklaravimas;
  • Prekių tiekimas (ribotai) vienoje / keliose įmonių grupės įmonėse;
  • Kitos finansų vadovo deleguotos užduotys.

Reikalavimai:

  • Ne mažiau nei 5 metai buhalterinės patirties;
  • Vadybos ir kaštų apskaitos patirtis;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (C1);
  • Puikūs darbo Excel programa įgūdžiai;
  • Buhalterinės programos Navision išmanymas;
  • Savarankiškumas ir iniciatyvumas;
  • Tarptautinė patirtis, ar patirtis logistikos srityje būtų privalumas;
  • ACCA, CIMA sertifikatas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų;
  • Darbą farmacijos srityje su kolegomis, turinčiais virš 20 metų patirtį.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR‘s Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ancor.lt/en/privacy-policy/)

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas
ANCOR

ANCOR

ANCOR, tarptautinė personalo atrankų grupė, įkurta 1990 m., yra viena iš pirmaujančių žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėjų. Vykdydama veiklą 48 atstovybėse, ANCOR siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu 9-iose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Tailande. ANCOR kasmet aptarnauja daugiau nei 2000 klientų.

ANCOR įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2019 m. sudarė 280 mln. JAV dolerių.

ANCOR patenka į pirmaujančių „Europe 2020 RPO“ įmonių (pagal „HR Tech Outlook“) dešimtuką, o nuo 2012 m. ANCOR yra strateginis „Randstad“ holdingo partneris.