Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gelsva“

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Gelsva“

Pasiūlymas Jums

Kviečiame į draugišką, pozityvią komandą, kur džiaugsitės visokeriopa kolegų pagalba, supratimu ir palaikymu. Bendraujame atvirai, kartu sprendžiam kylančias užduotis ir mokame džiaugtis pasiekimais. Žadame patogias darbo sąlygas, visas reikalingas darbui priemones, ilgalaikį darbą stabilioje ir žinomoje įmonėje, subalansuotą darbo krūvį, galimybę gilinti profesines žinias seminaruose ir konferencijose, pagarbą Jūsų sprendimams, sąžiningą atlygį ir motyvavimo priemones.
Kviečiame aptarti šį pasiūlymą - lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.), o Jūsų asmens duomenų bei sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Darbo užmokesčio apskaita ir kitų susijusių išmokų skaičiavimas (suminė darbo laiko apskaita);
Teisingas ir savalaikis darbuotojų atlyginimų, atostoginių, išskaitų iš darbo užmokesčio skaičiavimas ir pateikimas išmokėjimui;
Mokestinių ir statistinių ataskaitų rengimas ir teikimas atitinkamoms institucijoms ir įstaigos vadovams;
Pažymų, susijusių su darbuotojų darbo užmokesčiu ruošimas;
Darbo laiko apskaita;
Kiti su buhalterija susiję einamieji darbai.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Finansų, ekonomikos ar buhalterinės apskaitos išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis nuo 3 metų (darbo su apskaitos programa Navision Financial, EDRANA ALGA patirtis būtų privalumas);
Kompiuterinis raštingumas, geri MS Excel įgūdžiai;
Kruopštumas, atidumas, atsakingumas, tikslumas;
Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą bei verslo apskaitos standartus, išmanymas.

Jei esate motyvuotas (-a) ilgalaikei karjerai, pozityvus žmogus, siųskite CV nedelsiant, susipažinkime.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Gelsva“

UAB „Gelsva“

Per 30 darbo metų UAB "Gelsva" įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir už jos ribų ir šiandien sparčiai plečia savo verslą. Šiandien „Gelsva“ portfelyje - parduotuvių tinklas „Vynoteka“, šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba, įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas.
  • Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ veikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietiniais tiekėjais, užtikrindami pilną rinkoje esančių gėrimų pasiūlą – daugiau nei 1,500 vynų, per 300 pasaulyje pripažintų alaus rūšių, nuolat augantį kitų alkoholinių gėrimų ir aukščiausios kokybės gourmet maisto produktų pasirinkimą.
  • Šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; 2000 m. įkurtas padalinys, gaminantis ir parduodantis „Žalia giria“. Vartotojams tiekiamas ne tik šaltinio vanduo, bet ir įvairūs pilstymo įrenginiai – nuo rankinės pompos ar keramikinio indo iki šiuolaikinių vandens pilstymo aparatų.