UAB „Investicijos ir kapitalas“

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Investicijos ir kapitalas“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Ataskaitų bei deklaracijų rengimas ir teikimas valstybės institucijoms;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • Kiti su buhalterine apskaita susiję einamieji darbai;
  • Pagalba vyr.buhalterei.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas ekonomikos /finansų /buhalterijos ar panašioje srityje;
  • Darbo patirtis buhalterijos srityje, ne mažiau, kaip 2-3 metai;
  • Geros LR įstatymų, VAS bei kitų teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą bei mokesčius;
  • Patirtis dirbant Microsoft Business Solution (Navision) apskaitos programa;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Word, Excel;
  • Geros anglų, rusų kalbos žinios
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, kruopštumas, atidumas;
  • Greita orientacija ir gebėjimas intensyviai dirbti;
  • Komandinio darbo ir problemų sprendimo įgūdžiai, noras tobulėti;

Įmonė siūlo

  • Mokymus darbo vietoje;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Iniciatyvoms atvirą organizacijos kultūrą, kurioje daug dėmesio skiriama darbuotojų augimui;
  • Įmonės renginius ir biuro naudas.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

inCAP – kapitalo ir investicijų patarėjų bendrovė, teikianti investicijų pritraukimo, įsigijimų ir susiliejimų bei kitas finansinio tarpininkavimo paslaugas. Bendrovė turi platų partnerių tinklą Centrinėje ir Rytų Europoje bei gerus ryšius su privataus kapitalo fondais, komerciniais bankais visoje Europoje.
Įmonės tikslinis segmentas – vidutinės ir didelės Baltijos šalių bendrovės bei nepriklausomai nuo dydžio inovatyvūs ir didelį potencialą turintys projektai.
Mūsų misija – padėti Jūsų verslui vystytis ir plėstis.
informacija apie UAB „Investicijos ir kapitalas“
2383 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.