VšĮ „Kauno regiono atliekų tvarkymo centras“

BUHALTERIS - EKONOMISTAS

1752 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - VšĮ „Kauno regiono atliekų tvarkymo centras“

Darbo pobūdis

  • analizuoti ekonominės veiklos sistemų efektyvumą bei sąnaudų pagrįstumą;
  • analizuoti einamųjų ir praėjusių metų biudžeto išlaidas, atlikti skaičiavimus, reikalingus biudžeto projektui rengti, dalyvauti, rengiant biudžeto projektą;
  • bendradarbiauti sudarant išlaidų sąmatas pagal veiklos programas, rengiant ir įgyvendinant veiklos planą, teikiant ataskaitas apie veiklos plano įgyvendinimą;
  • atlikti pastovią išlaidų sąmatos vykdymo priežiūrą;
  • atlikti įstaigos ir jos padalinių veiklos ekonominio efektyvumo palyginamąją analizę;
  • apskaičiuoti materialines, darbo bei finansines išlaidas, reikalingas naujoms paslaugų rūšims įdiegti.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (finansų, ekonomikos, buhalterijos srityje);
  • ne mažiau kaip 2 metai vadovaujama darbo patirtis (finansų, ekonomikos, buhalterijos srityje);
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių finansų valdymą ir buhalterinę apskaitą išmanymas;
  • mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją;
  • komunikabilus, gebėti dirbti komandoje;
  • pasižymėti organizuotumu, iniciatyvumu, sąžiningumu ir punktualumu;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, MS Excel, MS Outlook).

Mes Jums siūlome

  • atsakingą ir savarankišką darbą;
  • profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • socialines garantijas.

Atlyginimas

1752 €/mėn. neatskaičius mokesčių

VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras (Kauno RATC) auga ir ieško naujų darbuotojų! Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymų. O gal žinote, kam šis darbas puikiai tiktų? Praneškite apie tai jiems!
Ką mes veikiame:
Kauno regioninė atliekų tvarkymo sistema veikia apskričių teritorijų susijungimo ir bendradarbiavimo principu. Šio bendradarbiavimo tikslas - kartu tvarkyti atliekas. Kauno miesto ir Kauno rajono, Kaišiadorių, Jonavos, Kėdainių, Raseinių savivaldybės bei UAB „Kauno švara" 2005 m. kovo 2 dieną įkūrė VšĮ „Kauno regiono atliekų tvarkymo centrą" .Kauno RATC pagrindinė funkcija - eksploatuoti regioninę atliekų tvarkymo sistemą, apimančią atliekų surinkimą, vežimą, perdirbimą ir šalinimą visoje savivaldybių administruojamoje teritorijoje.
informacija apie VšĮ „Kauno regiono atliekų tvarkymo centras“
2526 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
99
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1673 €
25% uždirba 1673-2183 €
25% uždirba 2183-2892 €
25% uždirba nuo 2892 €