Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Buhalteris

900-950 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio ir personalo apskaita
  • Banko operacijos
  • Kuro apskaita
  • Prekių pajamavimas, prekių judėjimo kontrolė, inventorizacija
  • ISAF kryžminis tikrinimas
  • Pakuotės apskaita
  • Įvairūs vyr. buhalterio deleguoti darbai

Reikalavimai

  • Išsilavinimas apskaitos ar finansų srityje
  • Buhalterinio darbo patirtis
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • LR darbo teisės aktų išmanymas ir sugebėjimas taikyti praktinėje veikloje
  • Gebėjimas savarankiškai planuotis darbus ir atlikti juos nustatytais terminais
  • Vidinė motyvacija profesionaliai atlikti darbus
  • Patirtis dirbant buhalterinės apskaitos programomis

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą
  • Galimybę realizuoti savo idėjas

Atlyginimas

900-950 €/mėn. į rankas
CVB client

Daugiau nei 20 metų dirbanti didmeninės prekybos įmonė