UAB „Pajūrio auditas“

Buhalteris - konsultantas

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Pajūrio auditas“

Darbo pobūdis

  • „Rivile Gama“ buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistemos klientų konsultavimas telefonu, el. paštu;
  • Informavimas apie paslaugų teikimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • „Rivile Gama“ programos žinojimas ir mokėjimas dirbti;
  • Buhalterinės žinios;
  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas ne tik klausyti, bet ir girdėti, bei noras suprasti Klientą;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, atidumas, punktualumas,darbštumas.

Įmonė siūlo

  • Vertingą patirtį kompanijoje;
  • Puikią darbo atmosferą bei darbo sąlygas;
  • Motyvacijos sistemą;
  • Galimybę augti ir tobulėti profesionalų komandoje.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pajūrio auditas“ veiklą vykdo nuo 2002 metų. Pagrindinės įmonės veiklos sritys: smulkaus ir vidutinio verslo įmonių auditas, kompiuterizuotos apskaitos ir valdymo sistemos “Rivile Gama” platinimas ir priežiūra, bei mokymai dirbti šia buhalterine programa. Paslaugas teikiame daugiau nei 15 metų, esame patikima ir stabili įmonė.
informacija apie UAB „Pajūrio auditas“
2497 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.