Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BNM Finance“
More about company »

Buhalteris

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BNM Finance“

Darbo pobūdis

  • Pirkimų, pardavimų ir kitų ūkinių operacijų registravimas apskaitoje;
  • Kasos ir banko opercijų registravimas apskaitoje;
  • Kuro apskaita;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Mėnesinių, ketvirtinių, metinių deklaracijų rengimas bei pateikimas.

Reikalavimai

  • 3 metų buhalterio darbo patirtis;
  • Aukštasis ekonominis/buhalterinis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas;
  • Darbo patirtis projektinėse/ gamybinėse įmonėse;
  • Būtinas apskaitos programos Rivilė GAMA išmanymas;
  • Kruopštumas;
  • Atidumas;
  • Analitinis mąstyma;
  • Anglų k. išmanymas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Atlyginimą priklausantį nuo apyvartos;
  • Anglų kalbos kursus, esant norui;
  • Kolektyvines išvykas;
  • Malonų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

BNM Finance - buhalterinės apskaitos kompanija, orientuota į efektyvius sprendimus, klientams siūlo inovatyvius, jų laiką ir pinigus taupančius sprendimus.
Mes manome, kad tik motyvuota, nuolat tobulėjanti asmenybė gali atskleisti visus savo gabumus ir sugebėjimus. Todėl dedame visas pastangas, skiriame daug dėmesio ir lėšų darbuotojų įgūdžių tobulinimui, profesinių žinių gilinimui ir motyvavimui.
informacija apie UAB „BNM Finance“
1491 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1181 €
25% uždirba 1181-1431 €
25% uždirba 1431-1808 €
25% uždirba nuo 1808 €