Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Contus LT"
More about company »

Buhalteris

600–1000 Eur
Vilnius - UAB "Contus LT"

Darbo pobūdis

Nuolat auganti tarptautinė buhalterinės apskaitos įmonė darbui Vilniuje ieško naujo komandos nario, kuri (-is) moka dirbti apskaitos programa "Rivilė", kuriai (-iam) patinka buhalterio darbas, kuri (-is) šalia buhalteriui būdingų savybių - kruopštumo ir atsakingumo, dar ir mėgsta bendrauti su žmonėmis ir būti jų patarėju mokesčių ir verslo organizavimo klausimais įvairiausių verslo sričių ir išsilavinimų klientams.

Reikalavimai

Kruopštumas, atsakingumas, apskaitos patirtis;
Pageidautina mokėti dirbti apskaitos programa "Rivilė".

Mes jums siūlome

Atlyginimą, atitinkantį darbo rezultatus;
Lankstų darbo grafiką;
Mielą bei draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Contus LT yra skandinaviškos buhalterinės apskaitos Contus grandinės lietuviška įmonė. Grandinė turi biurus Lietuvoje, Norvegijoje ir Švedijoje.
Informacija apie UAB "Contus LT"
969 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Mickevičius