Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Gudrumas“

Buhalteris

700-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MB „Gudrumas“

Darbo pobūdis

0,5 ETATO.
Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas ir pilnas finansinės atskaitomybės sudarymas;
Ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas;
Avansinių apyskaitų kontrolė, darbo užmokesčio skaičiavimas;
Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei pateikimas valstybinėms institucijoms, bankui bei vadovybei;
Pirkėjų ir tiekėjų skolų kontrolė, mokėjimo operacijos, suderinimai;
Finansinių įsipareigojimų apskaita - kredito limito, lizingo, kitų skolinių įsipareigojimų apskaita;
Įvairių ataskaitų ruošimas bei informacijos teikimas vadovui.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų arba buhalterinės apskaitos srityje;
2-3 metų patirtis buhalterio / finansininko pozicijoje
Pagrindinių buhalterinės ir mokestinės apskaitos reglamentuojančių teisės aktų ir Verslo apskaitos standartų išmanymas;
Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

Galimybė dirbti nuotiniu būdu;
Laisvas darbo grafikas;
Konkurencingas atlyginimas;
Visas reikalingas darbui priemones.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Goodroom - ambicinga ir sparčiai auganti vidaus apdailos paslaugas teikianti įmonė.
Vertiname klientų komfortą ir siūlome patogią paslaugą:
⦁ APDAILOS MEDŽIAGOS IR DARBAI IŠ VIENŲ RANKŲ
⦁ KAMBARIO APDAILOS DARBŲ IR MEDŽIAGŲ KAINA NUO 550 EUR.
⦁ APDAILOS KONFIGŪRATORIUS: gaukite apdailos kainą ir vaizdą iš karto