Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

buhalteris

920-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Abadona“

Darbo pobūdis

BUHALTERIS (-Ė)
Buhalterines ir audito paslaugas teikianti įmonė UAB „Avantus” prie komandos kviečia prisijungti BUHALTERĘ (-Į) darbui su 1 klientu (gamybos įmonė).

Darbo pobūdis:
  • Gamybos įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės.
  • Darbo užmokesčio apskaitą (30 darbuotojų).
  • Banko operacijų apskaita.
  • Kitų buhalterinės apskaitos užduočių vykdymas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas įmonių finansų, buhalterijos ar ekonomikos srityje.
  • Bent 2 metų buhalterio arba apskaitininko darbo patirtis.
  • Patirtis dirbant Labbis (Conto) programa.
  • Patirtis skaičiuojant darbo užmokestį.
  • Įstatymų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą bei mokesčius, išmanymas.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Konkurencingą, stabilų darbo užmokestį, 920 eur į rankas.
  • Mokymus įmonės sąskaitą.
  • Kvalifikacijos kėlimą, tobulėjimą.

Atlyginimas

920-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Abadona“

  • buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos,
  • konsultacijos apskaitos ir mokesčių klausimais,
  • finansinių ataskaitų, mokesčių, veiklos audito paslaugos,
  • įmonių likvidavimas, konsultavimas bei atstovavimas bankroto bylose.
informacija apie UAB „Abadona“
1
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2018 m.