Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Evolvo"
More about company »

Business development manager

Nuo 600 Eur
Kaunas - UAB "Evolvo"

Darbo pobūdis

Apie darbą

Turbūt žinai, jog IT pardavimuose galima neblogai uždirbti. Jei domina tarptautiniai pardavimai IT srityje, ši galimybė būtent tau.

Nesvarbu turi patirties ar ne. Svarbiausia jog turi ambicijų, sieki nuolat tobulėti bei nori kasdien bendrauti su įdomiais žmonėmis - nedelsk ir susisiek su mumis. Tavo talentas neliks nepastebėtas, tačiau bus griežtai vertinamas!

Reikalavimai

Ką reikės daryti?

Ieškoti verslo partnerių ir tartis dėl bendradarbiavimo;
Dalyvauti susitikimuose vykstant į užsienio šalis bei nuotoliniu būdu;
Aktyviai prisidėti vystant bei įgyvendinant įmonės strateginį planą;

Ko mes tikimes iš Tavęs?

Turi patirties arba tiki savo talentu pardavimų srityje;
Esi energingas bei turi ambicijų;
Laisvai kalbi ir rašai angliškai arba vokiškai;
Noriai daliniesi įgytomis naujomis žiniomis su savo kolegomis;
Nori nuolatos tobulėti;
Nebijai atsakomybės.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:

Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame, jauname ir ambicingame kolektyve;
Aukšto lygio IT specialistų palaikymą techniniais klausimais;
Nuolatinį tobulėjimą dalyvaujant seminaruose, mokymuose bei konferencijose!
Lankstų darbo grafiką bei galimybe dirbti nuotoliniu būdu;
Galimybę augti su įmone ir įtakoti įmonės sprendimus;
Motyvuojantį atlygį ir motyvacinės sistemos pasirinkimą.

Nedelsk ir aplikuok!

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Apie įmonę
UAB Evolvo teikia IT sprendimų kūrimo bei vystymo paslaugas, naudojant pačias naujausias atvirojo kodo technologijas bei pasiekimus IT srityje. Dabartiniai mūsų klientai vidutinės bei stambios įmonės gamybos, NT, finansų, logistikos srityse.
Mūsų paslaugos apima, konsultavimą, internetinių IT sistemų, portalų bei svetainių vartotojų reikalavimų surinkimą, aprašymą, optimizavimą, projektavimą, kūrimą, diegimą bei palaikymą. Taip pat duomenų migravimą, spec. sprendimų kūrimą, sistemų integraciją, talpinimo paslaugas, bei visų papildomų darbų įgyvendinimą per savo partnerius.
Informacija apie UAB "Evolvo"
6
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aivaras Ruzgys