Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEADEX"
More about company »

Buteliukų rūšiuotojos (-ai) Vokietijoje

Užsienis: Vokietija - UAB "HEADEX"

Darbo pobūdis

  • Darbas logistikos sandėlyje;
  • Tuščios alaus ir vaisvandenių taros rūšiavimas.

Reikalavimai

  • Fizinė ištvermė;
  • gera sveikata;
  • greita reakcija;
  • noras dirbti komandoje;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • galimybė vykti savo automobiliu (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Aukštą atlygį;
  • patrauklų darbo - poilsio grafiką;
  • nuolatinį ir ilgalaikį darbą;
  • nemokamą gyvenamąjį plotą, buitinę techniką, internetą.

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.