Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "C&D Style"
More about company »

C&D Style pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Klaipėda - UAB "C&D Style"

Darbo pobūdis

Jaukiam, gražiam ir madingam "C&D Style" salonui ieškome pardavėjos(-o) - konsultantės(-o) dirbti PC „Akropolis", Klaipėdoje. Ieškome darbuotojos(o), kuri(is) galėtų dirbti 0,5-0,75 etatu. Jei išsiskiri paslaugumu ir komunikabilumu, esi draugiška(-as) ir pozityvi(-us), nori save išbandyti ir įgyti vertingos darbo patirties, kviečiame Tave prisijungti prie "C&D Style" komandos!

Reikalavimai

  • aktyvumas ir organizuotumas;
  • atsakingumas ir savarankiškumas;
  • puikus nusiteikimas ir komunikabilumas;
  • maloni, tvarkinga išvaizda.

Mes jums siūlome

  • malonią darbo aplinką;
  • naudingą darbo ir mokymosi patirtį;
  • karjeros galimybes;
  • galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką;
  • darbą jaunatviškame, maloniame kolektyve.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams...
Informacija apie UAB "C&D Style"
811 €
Vid. atlyginimas bruto
114
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kristina Zėringytė Vasiliauskienė