Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Inkodus"
More about company »

C# .NET programuotojas

1500–2500 Eur
Kaunas - UAB "Inkodus"

Darbo pobūdis

Aktyviai bendradarbiaujant su partneriais iš Švedijos ir Vokietijos, pastoviam ir laikinam (projektui) darbui nuolatos ieškome patirtį turinčių IT profesionalų - C# .NET programuotojų - backend, frontend arba full-stack.

Programuotojas nuolat bendraus su kitais komandos nariais iš užsienio ir Lietuvoje, aktyviai prisidės prie projektų vystymo ir įgyvendinimo, vyks į komandiruotes.

Reikalavimai

  • bent 4 metų praktinė patirtis .NET C#;
  • bent 3 metų patirtis su MSSQL, MySQL, ASP.NET MVC;
  • bent 3 metų patirtis su AngularJS, TypeScript, JavaScript;
  • darbo patirtis su Azure Cloud;
  • anglų kalbos mokėjimas - būtinas;
  • vokiečių arba švedų kalbos mokėjimas - privalumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • testų rašymas

Mes jums siūlome

Kokybiškas darbo sąlygas, draugišką kolektyvą, lankstų darbo grafiką ir požiūrį.
Galimybė būti išgirstam.
Komandiruotės į užsienį.
Profesinio tobulėjimo galimybės - kursai, seminarai.

Galimybė bendradarbiauti - programuotojai, dirbantys pagal individualios veiklos pažymas taip pat laukiami.

Atlyginimas

1500–2500 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Inkodus" - lietuviško kapitalo, į Vokietijos, Skandinavijos ir Didžiosio Britanijos rinkas orientuota informacinių technologijų įmonė teikia dedikuotų programuotojų komandų formavimo, bei IT projektų administravimo ir vystymo paslaugas.

Ilgą laiką teikę įvairaus sudėtingumo programavimo paslaugas, sukaupę reikiamą patirtį, komandą ir gavę partnerių iš užsienio pasitikėjimą, reorganizavom savo veiklą, siekdami išspręsti pagrindinę klientų problemą - profesionalių programuotojų trūkumą.

Ateikite susipažinti, prisijunkite prie mūsų!
Informacija apie UAB "Inkodus"
668 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Kaunas