UAB „Higso bozonas“

Verslo procesų robotizavimo specialistas

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Higso bozonas“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių programuotojų darbui su Microsoft technologijomis robotizuoti verslų procesus.

Technologijos:
  • MS Sql serveris (verslo logikos realizavimas duomenų bazėje)
  • C# WinForms kartu su WPF
  • C# ASP.NET
  • ir k.t.

Patirtis:
  • Apie 2 metus programuojate Windows Desktop aplikacijas

Privalumas:
  • Išmanote įmonės veiklos procesus (pardavimai, pirkimai, gamyba, logistika, apskaita ir kt.)

Jeigu pavargote nuo sudokumentuotų projektų ir norite laisvės kūrybai - susisiekite su mumis.

Darbo vieta - Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

  • iniciatyvumas
  • noras tobulėti ir gilinti žinias
  • jausti atsakomybę prieš galutinį klientą
  • gebėjimas save motyvuoti

  • įdomų ir įvairiapusį darbą robotizuojant įmonių verslo procesus (tai ne buhalteriniai procesai)
  • niekuo nevaržomą sprendimų realizacijos laisvę
  • tiesioginį bendravimą su klientu
  • know-how kaip kurti pridėtinę vertę

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo gebėjimo bendrauti su klientu, suprasti jo poreikį ir juos įgyvendinti, išpildyti kliento lūkesčius.

Higso bozonas teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse.

Parašykite mums trumpą motyvacinį laišką apibūdindami kokius projektus programuojate (ar jau esate suprogramavę per savo karjerą) ir rezervuokitės laiką pas mus susitikimui.
Laukiame Jūsų!
informacija apie UAB „Higso bozonas“
2398 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.