MB „Higso bozonas“
More about company »

C# .NET Winforms, WPF PROGRAMUOTOJAS (-A) (tinka 3 ar 4 kurso studentai)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Higso bozonas“

Darbo pobūdis

Ieškome programuotojų darbui su Microsoft technologijomis. Gali būti paskutinių kursų studentas.

Technologijos:
  • C# .NET WinForms, WPF
  • C# ASP.NET (retai)
  • SQL Server
  • ir k.t.

Darbo vieta gali būti pasirinktinai - Vilnius, Jonava, Ukmergė.

Reikalavimai

  • iniciatyvumas
  • noras tobulėti ir gilinti žinias
  • jausti atsakomybę prieš galutinį klientą

Darbo patirtis nebūtina, jeigu Jūsų gebėjimas save motyvuoti tai kompensuoja.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir įvairiapusį darbą robotizuojant įmonių verslo procesus (tai ne buhalteriniai procesai)
  • niekuo nevaržomą sprendimų realizacijos laisvę
  • tiesioginį bendravimą su klientu
  • know-how kaip kurti pridėtinę vertę

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo gebėjimo bendrauti su klientu, suprasti jo poreikį ir juos įgyvendinti, išpildyti kliento lūkesčius.

Higso bozonas teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse.

Parašykite mums trumpą motyvacinį laišką apibūdindami kokius projektus programuojate (ar jau esate suprogramavę per savo karjerą) ir rezervuokitės laiką pas mus susitikimui.
Laukiame Jūsų!
informacija apie MB „Higso bozonas“
989 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.