Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nigel Frank International
More about company »

C# programuotojai

2000–5000 Eur
Užsienis: Jungtinė Karalystė - Nigel Frank International

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome C# programuotojų, kurie yra atviri naujoms galimybėms užsienyje ar patirties dirbant tarptautinėje kompanijoje. Turime pozicijų Junior/Mid/Senior programuotojams, todėl šios galimybės yra atviros visiems. Mūsų klientas yra iš finansinio/investavimo sektoriaus ir šiuo metu siūlo savo naujiems darbuotojams išskirtinę galimybę dirbti su naujais projektais ir kurti technologijas kurios bus naudojamos visame pasaulyje.

Reikalavimai

  • Gerai išmanyti C# and .NET 4 (or higher)
  • Stiprios žinios dirbant su object-oriented programavimu
  • Susigaudyti dirbant su source control, unit and integration testing, continuous integration.
  • Gerai išmanyti SW programavimo geriausias praktikas, design patterns, dependency injection, etc.
  • Laisvai šnekėti Angliškai

Mes jums siūlome

  • Mūsų klientas siūlo gerą atlyginimą, priklausomai nuo jūsų lygio nuo 2000 iki 5000 eurų.
  • Puikią darbo kultūrą, dirbant IT Hub Environment.
  • 5 savaitės atostogų
  • Pietų kuponai
  • Pencijos Schema
  • Sveikatos draudimas
  • Sportuoti nemokamai

Atlyginimas

2000–5000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Nigel Frank International is the global leader in Microsoft Technology recruitment. With a multilingual network of consultants across nine worldwide locations, we place more skilled Microsoft Dynamics and Stack professionals with Microsoft Partners and end-users worldwide than any other recruitment business.

I specifically recruit for our Microsoft Dynamic & Stack division, working exclusively with .Net/Sharepoint within Lithuania and Check Republic. Our niche focus has allowed us to become market experts and build strong relationships with a wide range of Microsoft Partners, ISVs, end-users, and an unprecedented caliber of candidates.