UAB „Rubedo sistemos“

C# programuotojas (-a)

Kaunas - UAB „Rubedo sistemos“

Darbo pobūdis

Mes:
  • Mobiliosios robotikos sprendimų pradininkė Lietuvoje.
  • Dirbame pagal ISO9001 sertifikuotą kokybės vadybos sistemą;
  • Tenkiname medicininių produktų IEC62304 ir ISO14971 standartų reikalavimus;
  • Daug dėmesio skiriame veiklos procesų tobulinimui ir automatizavimui;
  • Medicininių produktų kūrimo ir vystymo komandai ieškome naujo nario.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog Tu turi:
  • Norą tobulėti, nebijai naujų iššūkių ir sudėtingų, tačiau įdomių projektų;
  • Bent 2 metų realių projektų patirtį C#, C++ ir C++/CLI;
  • Programinės įrangos kūrimo proceso žinias (versijų kontrolė, kodo integracija, defektų/keitinių valdymas, stebėsena);
  • Objektinio/komponentinio programavimo supratimą;
  • UML modeliavimo žinias;
  • Lygiagrečių procesų programavimo patirties;
  • Automatinio testavimo (unit test) žinias;
  • Gebėjimą dirbti komandoje;
  • C1 lygio anglų kalbos žinias.

Būtų puiku, jeigu:
  • Po studijų nebūtų pamirštos taikomosios matematikos ir fizikos žinios;
  • Turėtum realaus laiko sistemų bazines žinias;
  • Išmanytum papildomas programavimo kalbas ir platformas;
  • Turėtum programinės įrangos architektūros idiomų bei šablonų žinias

Įmonė siūlo

Mes didžiuojamės, kad:
  • Dirbame su viena didžiausių diagnostinės medicininės įrangos gamintoja pasaulyje;
  • Produktus kuriame kartu su tarptautine komanda;
  • Dirbame ne tik su programine, bet ir su aparatine įranga;
  • Sukūrėme naują produktą - 3D vaizdo atkūrimo systemą VIPER (kamera – programinė įranga – apps’ai);
  • Klientų turime jau visame pasaulyje!

Mes siūlome:
  • Lankstų darbo grafiką ir visas sąlygas tobulėti;
  • Kvalifikacijos kėlimą pagal darbuotojo norus ir poreikį (seminaruose, mokymuose ir pan.);
  • Potencialias komandiruotes užsienyje;
  • Motyvacinę sistemą ir draugišką kolektyvą;
  • Konkurencingą atlyginimą ir geras darbo sąlygas.

Jeigu čia atpažinai save - labai lauksime Tavo CV

Rubedos develops 3D visual perception and navigation technology for free ranging vision guided collaborative robotics applications in various industries, including manufacturing, material handling, and healthcare.