Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Call centro vadovas/ė

700-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AUTO LT“

Darbo pobūdis

Ieškome savo sritį išmanančio klientų aptarnavimo ir išvežimo skambučių centro vadovo.

Naujasis mūsų kolega/ė bus atsakingas už:
  • vadovavimą vidinei skambučių ir išvežimų centro komandoms;
  • padalinio veiklos planavimą, rezultatų vykdymą ir veiklos efektyvumo užtikrinimą bei tobulinimą;
  • sėkmingo paslaugos teikimo klientams užtikrinimą ir kokybiško kontakto su klientais palaikymą;
  • naujų projektų inicijavimą ir vystymą skambučių centre, užtikrinant atskirų komandos narių profesinį augimą;
  • veiklos ataskaitų rengimą;

Reikalavimai

Tikimės, jog Jūs:
  • esi vadovavęs/usi skambučių centro komandai ar išvežimų centrui ne mažiau kaip 1 metus.
  • turi pardavimų patirties ir žinai kas yra cross-sale‘ai ar up-sale‘ai.
  • turi puikius vadovavimo įgūdžius, gebi aiškiai formuluoti tikslus, prioritetizuoti užduotis;
  • turi projektų ir/ar procesų valdymo teorines žinias ir praktinės patirties;
  • moki motyvuoti kolegas ir kurti aplinką, kurioje užtikrinamas rezultatas ir pasiekiami tiek profesiniai, tiek asmeniniai tikslai;
  • rusų kalba būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Norime Jums pasiūlyti:
  • Darbą draugiškoje profesionalų komandoje;
  • Darbą dinamiškoje ir modernioje darbo aplinkoje;
  • Galimybę tobulėti savo srityje tiek individualiai, tiek komandoje;

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „AUTO LT“

Informacija apie UAB „AUTO LT“
931 €
Vid. atlyginimas bruto
89
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 557 €
25% uždirba 557-856 €
25% uždirba 856-1266 €
25% uždirba nuo 1266 €
Vadovas: Tomas Tuskevičius