Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euroglass“

CARGLASS automobilių stiklų technikas Kaune

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Euroglass“

Darbo pobūdis

Transporto priemonių stiklų remontas ir keitimas vadovaujantis aukščiausiais Carglass® standartais.

Reikalavimai

Patirtis mechanikoje, automobilių remonto srityje, - gamyboje;
Paslaugumas ir tvarkingumas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Noras nuolat tobulėti.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą ir geras darbo sąlygas;
Visas socialines garantijas;
Priedus „be lubų“, priklausančius nuo asmeninio ir komandinio rezultato;
Specializuotus apmokymus;
Asmeninio tobulėjimo galimybės tarptautinėje aplinkoje.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

CARGLASS yra automobilių stiklų remonto ir keitimo pasaulio ir Lietuvos lyderis. Dirbame visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Marijampolėje. Daugiau informacijos rasite:

informacija apie UAB „Euroglass“
1673 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1275 €
25% uždirba 1275-1670 €
25% uždirba 1670-2078 €
25% uždirba nuo 2078 €