Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Automatizavimo sprendimai“

Cask 215 gastropub'as ieško barmeno (-ės)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Šiauliai - UAB „Automatizavimo sprendimai“

Darbo pobūdis

Vienas populiariausių barų Šiauliuose CASK 215 bei vieta, kurioje jausiesi lyg šeimos narys (-ė) ieško barmeno (-ės). Tau tereikia su savimi atsinešti gerą vaibelį, meilę barmeno darbui ir atsakomybės jausmą.

Darbo pobūdis:

  • Malonus ir nestandartinis klientų aptarnavimas;
  • Baro siela, pliotkininkas apie viską, svečių draugas, vedlys ir patarėjas;
  • Kokteilių bei jų ingridientų ruošimas;
  • Atsakomybė už baro veiklą, kokybiškai pateikiamą produkciją restorano svečiui;
  • Kavos, alkoholinių ir kitų gėrimų kokybiškas ruošimas;
  • Gėrimų asortimento išmanymas;
  • Mėnesinė baro produktų apskaita;
  • Baro tvarkos ir švaros užtikrinimas;
  • Baro įrangos priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Barmeno darbo patirtis;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Pozityvią darbo aplinką;
  • Darbo aplinką, kurioje jausiesi lyg šeimos narys;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Sąžiningai skaičiuojamus ir mokamus viršvalandžius;
  • Atlyginimo priedus.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo patirties.

UAB ,,Automatizavimo sprendimai“ – bendrovė dirbanti technologinių procesų automatizavimo, kontrolės ir valdymo sistemų kūrimo, diegimo srityse. 2020 m. "Verslo žinių" buvo pripažinta viena sekmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių "Gazelė 2020". Šis verslo stabilumo įvertinimas parodė, kad mūsų įmonė plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Kreditų biuras "Creditinfo" suteikė mūsų įmonei sertifikatą "STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2015 - 2023 ". UAB "Automatizavimo sprendimai" yra firmos "TECFLAM" (Italija) sertifikuotas aptarnavimo, serviso atstovas Baltijos šalyse.

informacija apie UAB „Automatizavimo sprendimai“
1275 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1003 €
25% uždirba 1003-1175 €
25% uždirba 1175-1534 €
25% uždirba nuo 1534 €