Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „1ToDrive“
More about company »

CE kategorijos vairuotojas

2400-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „1ToDrive“

Darbo pobūdis

Turi CE kategoriją? Patirties? Nori dirbti Vokietijoje? Mes skubiai ieškome tavęs!

Vairuotojas turi turėti patirties su BDF. Jis važinės ir aptarnaus tokius klientus kaip UPS ir DHL. Darbas prasidės anksti ryte (tarp 6 ir 7 h ryto) ir tęsis 8-11 darbo valandų. Reikia dirbti nuo pirmadienio iki penktadienio, kartais šeštadieniais.

Reikalavimai

  • Minimum 2 metai sunkvežimio vairuotojo patirtis (BDF)
  • ADR
  • Vokiečių kalba (arba anglų kalba + vokiečių kalbos pradmenys)
  • Neteistumo pažyma

Mes jums siūlome

  • Patrauklų atlyginimą, laikantis Vokietijos darbo teisės reikalavimų (German iGZ CLA)
  • Valandinį atlyginimą 12,19 Eur
  • Vokišką darbo sutartį
  • Kas mėnesį mokamą atlyginimą
  • Apmokamas atostogų dienas (24 per metus)
  • Darbo sistemą 6:1 arba 3:1

Atlyginimas

2400-2500 €/mėn. į rankas

1ToDrive yra profesionali ir ambicinga organizacija Olandijoje, veikianti laikinojo įdarbinimo srityje. Dižiausią dėmesį skiriame vairuotojams bei kitiems logistikos sferos profesionalams iš įvairių Rytų Europos šalių, tokių kaip Rumunija ir Lenkija, kurie savo žinias bei gebėjimus nori pritaikyti Olandijoje. Visa tai atliekame jau daugelį metų per kuriuos sugebėjome sukurti ir išlaikyti platų profesionalų tinklą visoje Europoje.